RockOpera Praha pojede s Malým princem do Norska

16.06.2019

Foto: Libor Nedvídek

RockOpera Praha uzavřela svoji jarní sezónu s první reprízou svého nejnovějšího přírůstku v hororové sérii, Frankensteinem. V létě ji ovšem čeká spousta zajímavých vystoupení. To nejexkluzivnější se odehraje v Norsku.

Divadlo vyjede do Norska s rockovou operou pro celou rodinu Malý princ. V hlavních rolích se zahraničním divákům představí Pavla Forest, Irina Andreeva a Marie Steigerwaldová. Představení proběhne 10. srpna v přírodním amfiteátru Høgget.

"Severské země nás zajímaly odjakživa. Doufáme, že plánované vystoupení předesílá nějakou trvalejší spolupráci. V Norsku jsme narazili na příjemné lidi a ojedinělé prostředí přírodního amfiteátru Høgget, v němž představíme Malého prince jako side specific project," říká zpěvačka, libretistka a výkonná ředitelka Pavla Forest.

RockOpera Praha bude v létě ovšem jezdit i po České republice, a to v rámci probíhající Vymítač Tour. 25. června zahraje na nádvoří brněnského hradu Špilberk a 20. července v letním kině v Miroslavi u Brna předvede svoji show před koncertem skotských rockových legend Nazareth. 24. srpna pak přijede s Vymítačem na kroměřížskou Pionýrskou louku.

Diváci si navíc již nyní mohou kupovat vstupenky na podzimní sezónu, která začíná už 19. září s Faustem.