NOVINKY

RockOpera Praha dala nově do široké elektronické distribuce vybrané singly a kompilaci Best Of RockOpera Vol. 1. Na platformách jako například Spotify, iTunes, Google Play nebo Supraphonline nyní fanoušci najdou i skladby Můj Karenin, Pán smrti, Déjà vu, Ona není já, Žert, Kopačky a také videoklipovou verzi písně Zlo duše z rockové opery Faust.

RockOpera Praha zveřejnila další díl školy zpěvu Pavly Forest Sing With Me, který je pokračováním předchozí lekce Jak funguje bránice. Jako obvykle lektorka, která v rámci projektu RockOpery Praha Rocková akademie učí zpěv i Kamila Střihavku nebo Marku Rybin z kapely Gaia Mesiah, představí v závěru videa komorní verzi jedné skladby z repertoáru...

Představení Frankenstein, které je plánované na 11. června, se odehraje za uvolněnějších podmínek, než RockOpera Praha původně předpokládala. Vláda totiž povolila, že od 8. června se může v hledišti nacházet naráz až pět set diváků, kteří mezi sebou nemusí zachovávat rozestupy.

V podzimní sezóně RockOpery Praha se Eva Urbanová objeví hned na dvou představeních nové rockové opery Milana Steigerwalda a Pavly Forest Trója. Původní jarní termíny se musely přeložit kvůli koronavirové krizi. Premiéry se měly původně konat 19. a 20. března, první repríza, při níž si měla Urbanová zazpívat v roli bohyně lovu Artemidy, 18. června....

RockOpera Praha vydala záznam představení první hororové opery Milana Steigerwalda a Pavly Forest Vymítač. Zájemci k jeho zhlédnutí využívají buď placený stream, nebo si mohou prostřednictvím e-shopu divadla zakoupit DVD.

taky se Vám tak stýská po našem milovaném divadle RockOpera Praha? Každý den ho chodíme utěšovat, oprašovat, krmit rybičky a zalévat kytky, "leštit" sudy plné piva... a protože bez akcí a bez Vás, rockových fanoušků, prostě lidí je to trochu nuda, připravili jsme novou rockovou operu - "O ničem"!
Podpoříte nás a koupíte si vstupenku Na nic 2020?...