RockOpera Praha představuje singl Můj Karenin a dokončuje dvojalbum Anna Karenina (AUDIO)

30.09.2019

Foto: Libor Nedvídek

RockOpera Praha se připravuje na představení Anna Karenina naplánované na 16. října 2019. To zároveň podpořila novým singlem s názvem Můj Karenin. Skladba je navíc součástí fanoušky dlouho očekávaného dvojalba k rockové opeře.

Že se na kompletu ve studiích divadla intenzivně pracuje, potvrzovala před časem krátká videa z nahrávání od baskytaristy Richarda Scheuflera, která se objevila i na facebookové stránce RockOpery Praha, a také singly Kopačky a Ona není já.

"Anna Karenina bude velké album. Necháváme si na něm záležet a dáváme si s ním trochu na čas, abychom naše fanoušky neochudili o minimálně takovou kvalitu, jakou mají naše dosavadní desky. Čekání ale bude stát za to. Kdokoliv navíc může zavítat na říjnové divadelní provedení s živou kapelou, ohnivou show i akrobacií, a neochudit se tak o obrovskou přidanou hodnotu, jakou naše představení mají," řekla výkonná ředitelka, libretistka a zpěvačka Pavla Forest.

Anna Karenina nabízí ojedinělou adaptaci stejnojmenného románu Lva Nikolajeviče Tolstého s dějem zasazeným do motorkářského klubu a dravou expresivní hudbou Milana Steigerwalda. V hlavních rolích se opět představí Pavla Forest, Jiří Zonyga, Jan Toužimský, Viktor Dyk, Žántí a další.


Vstupenky na www.rockopera.cz/program