en-RockOpera Praha zahraje v neděli poslední předvánoční představení

10/12/2018

RockOpera Praha uvede v neděli 16. prosince představení s Kamilem Střihavkou, Irinou Andreevou a dalšími Malý princ. Přestože holešovické divadlo hraje zpravidla v pracovní dny, rodinnou rockovou operu na motivy světoznámé knihy Antoine de Saint-Exupéryho uvádí hlavně o víkendech. Nadcházející repríza bude navíc posledním předvánočním představením RockOpery Praha.

"Malého prince jsme vytvořili pro rodiny s dětmi. Pro spoustu lidí, kteří bydlí daleko od Prahy, je navíc neděle ideální den k tomu zažít RockOperu Praha konečně naživo," říká k rockové opeře umělecký ředitel, klávesista a skladatel Milan Steigerwald.

16. prosinec je také poslední letošní možnost navštívit divadlo o víkendu a zároveň poslední příležitost vidět Malého prince do silvestrovské koncertní premiéry očekávaného hororového Frankensteina.

Diváci budou mít v den konání představení jedinečnou možnost vyfotografovat se s účinkujícími ve veselém vánočním fotokoutku, soutěžit v losování o hodnotné ceny nebo nakoupit dárky pod stromeček v podobě merchandise RockOpery Praha přímo na divadelním shopu. K dispozici je rovněž e-shop.

Zboží je dostupné i během pracovních dnů na pokladně divadla, která má od 10. do 14. prosince prodlouženou otevírací dobu - od 10:00 do 18:00 hodin. Návštěvníci si tam samozřejmě mohou pořídit i vstupenky na čerstvě nasazenou novou sezónu. On-line si je mohou zakoupit zde.

Foto: Martin Paldus