Vyjádření divadla k přeloženému představení Anny Kareniny

13.05.2021

Milí příznivci RockOpery Praha,

V souvislosti s četnými telefonáty, které jsme od Vás v poslední době obdrželi, jsme se Vám rozhodli připomenout, že představení Anna Karenina dnes (13. května) bohužel nehrajeme. Děje se tak v souladu s vládními opatřeními proti šíření koronaviru. Náhradní termín jsme naplánovali na 13. červen od 16 hodin. Vstupenky zůstávají samozřejmě v platnosti.

Žádné představení také neplánujeme ani navzdory nařízením. Velmi si vážíme Vaší podpory, kterou nám projevujete v těchto těžkých časech, ovšem musíme vyčkat, až nám míra rozvolnění umožní plnohodnotně odehrát operu bez rizika postihů. Bez toho bychom totiž dávali všanc celou existenci RockOpery Praha a hazardovali s něčím, co Pavla Forest a Milan Steigerwald pracně vytvářeli patnáct let.

Jakmile bude možné uspořádat další představení, samozřejmě Vám dáme neprodleně vědět. Prozatím nám dovolte, abychom Vás alespoň pozvali k vysílání živého streamu koncertní verze hororové opery Vymítač, který se bude konat 22. května od 20 hodin na tomto odkazu.

Díky, že jste stále s námi!

Vaše RockOpera Praha