RockOpera Praha odehraje v červnu Frankensteina

21.05.2020

RockOpera Praha stihne díky rozvolňování vládních opatření do začátku letních prázdnin odehrát představení Frankenstein, a to 11. června.

"Jsme rádi, že zvládneme odehrát alespoň poslední představení sezóny. Všechny vstupenky na odložené opery zůstávají v platnosti i v již naplánované podzimní sezóně," říká výkonná ředitelka, zpěvačka a libretistka Pavla Forest s tím, že bližší informace lidé naleznou zde

V hlavních rolích hororové opery se představí Viktor Dyk, Jan Toužimský, Jan Tláskal, Žántí, Pavla Forest, Petr Opava, Helena Kubelková, Magdaléna Tempírová a další. Hra je adaptací světoznámého románu Mary Shelleyové.

Divadlo chce také v brzké době obnovit výuku Rockové akademie. Pavla Forest navíc dodala, že hlásit se nyní opět mohou úplně noví zájemci, a to zde

RockOpera Praha v současnosti nabízí fanouškům také nová DVD se záznamy představení Bardo Thödol a Vymítač. Ve výrobě je album Best Of RockOpera Praha I, které mohou zájemci získat na vinylu i na klasickém CD. Tituly lze objednávat a předobjednávat zde.