RockOpera opět vstupuje do státem nařízené karantény

01.10.2020

V souvislosti s nařízením vlády se RockOpera Praha uzavře v pondělí 5. října po dobu dvou týdnů veřejnosti. Z důvodu zákazu pěveckých produkcí je tak jediná tuzemská divadelní scéna pro rockery nucena přesunout minimálně jedno říjnové představení na náhradní termín.

"Byť jsme divadlo a divadla mohou hrát bez omezení, našim denním chlebem je zpěv, a ten se na nějakou dobu zakazuje. Z tohoto důvodu letos již podruhé rušíme v plánovaném termínu reprízu Anny Kareniny, která měla být na programu ve čtvrtek 8. října. Prosíme všechny fanoušky, aby nevraceli zakoupené vstupenky na toto představení. Lístky zůstávají v platnosti pro náhradní termín Anny Kareniny. O vypsání termínu budeme všechny informovat prostřednictvím našeho webu (rockopera.cz) nebo sociálních sítí. Zachovejte nám přízeň," prosí věrné publikum výkonná ředitelka RockOpery
Pavla Forest.

Požadavky na vstupenky a dotazy na program lze v době nouzového stavu směřovat na e-mail pokladna@rockopera.cz, nebo na telefonní číslo 730 515 055, kam se lidé dovolají každý všední den mezi čtrnáctou a osmnáctou hodinou.

RockOpera Praha, stejně jako ostatní divadla, se ocitla v "karanténě" už na jaře. V té době nabídla svým fanouškům například prostřednictvím vlastního YouTube kanálu k volnému zhlédnutí záznam opery Bardo Thödol. Spolu s představením k tomu přidala i album Duše moderního člověka, které se stalo impulsem pro složení rockové opery.

"Vzhledem k tomu, že aktuální zákaz je časově omezen na dva týdny, zatím neplánujeme, že bychom našim příznivcům nabídli nějaký obdobný bonus. V případě, že se situace nezlepší a my budeme nadále muset zůstat v umělecké karanténě, pak nevylučuji, že s nějakým dárkem za svými fanoušky přijdeme," uzavírá Pavla Forest.