K Tróje bájné s Evou Urbanovou vzniká videoklip

11.12.2020

FOTO: Soňa Šerá

RockOpera Praha připravuje nový videoklip s operní pěvkyní Evou Urbanovou ke skladbě Trója bájná. Píseň představuje jeden z vrcholů rockové opery Trója. "Klip jsme začali točit ještě před Vánoci. Jeho vizuální stránka bude velmi propracovaná a v porovnání s našimi ostatními klipy neobvyklá. Chceme si s ním vyzkoušet zase něco nového," říká výkonná ředitelka, libretistka a zpěvačka Pavla Forest, která si tentokrát vzala na starost i šití dekorací. Kostýmy vytvořila výtvarnice Laura Vlčková. Divadlo navíc opět spolupracuje s Nikitou Dovzhenkem, který se ujal režie a scénáře a který se podílel i na oceňovaném videoklipu ke skladbě Pláč.

RockOpera Praha také chce do Vánoc stihnout vydat dvojalbum Anna Karenina a pokračovat v pracích na jejím nejnovějším díle Maria Madonna. To bude vyprávět o životě Ježíše Krista z pohledu Panny Marie a diváci z něj uslyší první skladby v rámci streamu, který divadlo chystá na Silvestra.

Dále také platí speciální nabídka RockOpery Praha. Každý, kdo se dostaví na její pokladnu zakoupit nebo vyzvednout on-line objednaný dárkový poukaz, se dočká krátkého hudebního vystoupení. "Vystupování nám velmi chybí a našim fanouškům také. Chceme si udělat malou radost alespoňtoutospeciální akcí," říká výkonná ředitelka, libretistka a zpěvačka Pavla Forest