ABOUT ROCKOPERA PRAHA

For years it's been our mission to give you the best theatrical and musical experience. And what has come out of it? We dare say that it's something so unique that you won't stumble upon anything like it anywhere else. Our live band will set your rock-loving soul on fire! Strong emotions such as pure joy, melting love, suspense, fear and even dread drip from every tune to capture you and take your breath away. Our charismatic singers, actors, acrobats and dancers retell bygone tales as you remain mesmerized with prickly goose bumps on your back. You'll love our artistic adaptation of the stories we've chosen to enchant you with. We're grateful for your continuous support and endless recommendations of our performances. Thanks to your generosity we're able to create more, show you more and entertain you more!

VŠE JE NAŽIVO!
Chcete zažít atmosféru rockového fesťáku v divadle? Jde to! Kapelu RockOpery Praha nezavíráme do orchestřiště, očaruje vás přímo z pódia. Nepřehlédnete fenomenální rytmiku: vynikající souhru Richarda Scheuflera st. (baskytara; Pražský výběr II, spolupracuje s předními českými umělci), Martina Ivana (nejžádanější basák v Česku) a Richarda Scheuflera jr. (bubeník tělem i duší). Dvojici kytarových mágů tvoří vynikající hráči Jan Peš a Martin Hollandr. Členem naší kapely je např. i bývalý hráč irské filharmonie Roger Moffatt (tympány, perkuse) nebo Miloslav Kočí (didgeridoo, perkuse). Vůdčím článkem kapely je přímo autor hudby, šéfdirigent a virtuózní klavírní a klávesový hráč v jedné osobě - Milan Steigerwald.

ŠPIČKOVÉ HLASY
Mají zlato v hrdle a zpívají nejen hlasem, ale i srdcem! Honza Toužimský (Arakain), Kamil Střihavka, Viktor Dyk (Waw), Pavla Forest, Jiří Zonyga, Žántí (Matahari), Daniela Gildenlöw Langrová, Helena Kubelková (Rheia), Miroslava Časarová, Petr Opava (Jagabab), RAVEN (Nasycen), Honza Tláskal (Narttu), Beego, Petr Kutheil a mnoho dalších... RockOpera Praha spojuje známé profesionály s mladými talentovanými zpěváky. Ti pocházejí zejména z řad studentů naší Rockové akademie. 

ÚCHVATNÁ A STYLOVÁ SHOW
Oheň, světla, pohyb, akrobacie! Nechte se přistihnout v momentu okouzlení s otevřenou pusou. Vše od nejlepších profesionálů v oboru. Fyzické divadlo pod vedením světově uznávané choreogravky Iriny Andreevy (TEATR NOVOGO FRONTA). Vzdušná akrobacie, fireshow, pole dance, obří loutky... To vše navíc ve stylovém výtvarném zpracování kostýmů, scény a líčení. Nápadné motivy, punkové účesy, roztrhané punčochy, těžké Steelky...

ORIGINÁLNÍ DÍLO ČESKÝCH AUTORŮ
Milan Steigerwald a Pavla Forest - velice kreativní muzikanti s neomezenou fantazií, širokým vzděláním, hromadou zkušeností a bohatou hudební minulostí (např. King Size). RockOpera Praha, kterou založili, se soustředí výhradně na zpracování jejich vynikajících děl. Ke svým operám volí zejména příběhy odhalující podstatu lidství a našeho žití, témata, která jsou nadčasová a nemění se ani s ohledem na historický kontext.