Noc divadel v RockOpeře Praha!
Sobota 18. 11. 2017

Letošní noc divadel se ponese v tajemném duchu procesu divadelní tvorby. Návštěvníci mohou v RockOpeře Praha strávit celý večer. Čeká je prohlídka zákulisím divadla, kde na ně vyčkávají postavy z našich rockových oper ztvárněné členy oficiálního fanklubu RockOpery Praha Lid Thébský, scénka malíře a zpěvačky v podání Jany Kadeřávkové a Daniela Krejbicha, pěvecké vystoupení Rockové akademie a dětský herecký soubor Krásný sarafán pod vedením Iriny Andreevy. V rámci prohlídky se návštěvníci dostanou i na veřejnou zkoušku rockové opery Proces. Na závěr večera se pak mohou zúčastnit autorského čtení Rockových pohádek pro malé rebely od rockového novináře Jiřího Štrauba s hudebním doprovodem Martina Kučery, frontmana skupiny Čardáš klaunů.
19:00 - 22:00

Veřejná zkouška inscenace „Proces“
s podtitulem „ŽIVOT JE KAFKÁRNA“ zpracované na motivy stejnojmenné knižní předlohy Franze Kafky, na jejíž nejbližší reprízu Vás srdečně zveme 23. 11. 2017 od 19.00. Více informací najdete na: www.rockopera.cz/proces

Zjistěte na vlastní kůži, jak vzniká rocková opera! Zažijte tvůrčí proces přímo z hlediště naší arény.
Na zkoušku můžete přijít v rámci komentované prohlídky. Jako na každé divadelní zkoušce však musíte respektovat to, že pánem a vládcem je režisérka a choreografka Irina Andreeva. :-)

Průběh zkoušky může být přerušen přestávkou.


Vstupné: 99 Kč
Studenti a důchodci: 49 Kč 

Koupit
19:00, 19:30, 20:00, 20:30, 21:00 

Prohlídky zákulisí
které nás dramatizovanou formou zavedou do tajemného zákulisí, kde se před námi začnou rozehrávat oživené scény z našeho repertoáru. Diváci mohou zavítat na zmíněnou zkoušku nebo se občerstvit ve foyer.

Kapacita prohlídky je maximálně 10 osob. Doporučujeme nákup předem. 
Vstupenky se slevou (za 49 Kč) pouze osobně po předložení dokladu na pokladně RockOpery Praha.

Autorské čtení Rockových pohádek pro malé rebely
pro nejmenší rockery i pro dospělé beaťáky. Rockový novinář Jiří Štraub Vám ze své připravované knihy přečte na dobrou noc několik pohádek se zvířátky milujícími rock'n'roll. Příběhy bude svými písničkami prokládat frontman skupiny Čardáš klaunů Martin Kučera.


22:00 - 23:00
Zdarma
Bez rezervace

Setkání s fanoušky
Když vydržíte až do pauzy, budete se moct vyfotit s Vaší oblíbenou rockovou hvězdou nebo od ní ukořistit autogram.

  

Pro podpoření příjemné atmosféry bude po celou dobu v provozu bar ve foyer, pokladna i prodejna s merchandise.